Команда з кривого рогу посіла призове місце на Чемпіонаті України з аматорського футболу
8 октября 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/gorodfm.com.ua/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8

У девятку –саме так називається наймасштабніший аматорський турнір України з міні-футболу,який обійняв 2000 любителів гри мільйонів з усієї України. У столичному спорт-комплексі Меридіан відбулася фінальна частина внутрішньої першості. Чемпіони Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Кривого Рогу та Одеси змагалися за головний трофей. Незалежно від віку та футбольних навичок тут кожен став справжньою зіркою, адже матчі обслуговували коментатори та ціла аналітична служба. Першим чемпіоном україни турніру «Вдевятку» став київський Ураган, друге місце посіла команда із Харкова «Ран Юкрейн» . Почесне третє місце на чемпіонаті з аматорського футболу зайняла команда з Кривого Рогу – штурм. Вітаємо земляків!!!