Криворіжці продовжують накопичувати борги за воду навіть з одним із найнижчих тарифів по Україні
6 июля 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /home/admin/web/gorodfm.com.ua/public_html/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8
Криворіжці продовжують накопичувати борги за воду навіть з одним із найнижчих тарифів по Україні

Станом на 1 червня 2018 року сума загального боргу населення перед КП «Кривбасводоканал» перевищила 140 млн.грн. Значні суми коштів підприємству не сплачують як мешканці багатоповерхівок, так і приватного сектору.
Так, 130 млн.грн – сума, яку мають повернути комунальникам за послуги водопостачання та водовідведення господарі квартир, ще більше 11 млн.грн – накопичили мешканці приватних будинків.
Показово, що такі шалені борги криворіжці мають перед підприємством, яке обслуговує населення по одному з найнижчих тарифів в Україні. Вже декілька років Кривбасводоканалу не переглядали вартість послуг, в той час як зростали складові тарифу – ціни на електроенергію, мінімальна заробітна плата, реагенти тощо.
КП «Кривбасводоканал» пропонує кожному з боржників декілька варіантів вирішення проблеми, ключове місце серед яких займає договір реструктуризації. Його підписання поступово полегшує абонентам фінансовий тягар та дає підприємству кошти на проведення своєї основної діяльності.

Другие новости

13 июля 2018
Податки на авто з Європи зменшують в кілька разів. Рада ухвалила в першому читанні два законопроекти...
13 июля 2018
На пляжах Дніпропетровської області виявили холерний вібріон. Небезпечний вірус знайшли і в Кривому Розі...
13 июля 2018
Двоє дітей учасників АТО з Дніпропетровської області вирушили на відпочинок за кордон...