Криворіжці продовжують накопичувати борги за воду навіть з одним із найнижчих тарифів по Україні
6 июля 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /home/admin/web/gorodfm.com.ua/public_html/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8
Криворіжці продовжують накопичувати борги за воду навіть з одним із найнижчих тарифів по Україні

Станом на 1 червня 2018 року сума загального боргу населення перед КП «Кривбасводоканал» перевищила 140 млн.грн. Значні суми коштів підприємству не сплачують як мешканці багатоповерхівок, так і приватного сектору.
Так, 130 млн.грн – сума, яку мають повернути комунальникам за послуги водопостачання та водовідведення господарі квартир, ще більше 11 млн.грн – накопичили мешканці приватних будинків.
Показово, що такі шалені борги криворіжці мають перед підприємством, яке обслуговує населення по одному з найнижчих тарифів в Україні. Вже декілька років Кривбасводоканалу не переглядали вартість послуг, в той час як зростали складові тарифу – ціни на електроенергію, мінімальна заробітна плата, реагенти тощо.
КП «Кривбасводоканал» пропонує кожному з боржників декілька варіантів вирішення проблеми, ключове місце серед яких займає договір реструктуризації. Його підписання поступово полегшує абонентам фінансовий тягар та дає підприємству кошти на проведення своєї основної діяльності.

Другие новости

11 декабря 2018
Добровольцям Дніпропетровщини призначили щомісячну допомогу....
11 декабря 2018
Популярна соцмережа Фейсбук заборонила будь-які публікації, що можуть містити натяки та еротичний підтекст....
11 декабря 2018
На Дніпропетровщину насувається циклон з сильним вітром, туманом та ожеледдю на дорогах. ...