Легкоатлети Криворіжжя показали клас на обласних змаганнях

Днями в Дніпрі, на оновленому стадіоні ДВУФК , під егідою Федерації легкої атлетики Дніпра і Дніпропетровській області, відбулося справжнє свято спорту - перший легкоатлетичний турнір «Олімпійське Сузір'я Придніпров'я» на призи чемпіонів світу та призерів Олімпійських ігор. Змагання проводилися в рамках відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у віковій категорії 14 - 15 і 16 - 17 років. Учасники турніру, протягом 2-х днів змагань виборювали нагороди чемпіонату, розігравши комплекти медалей у всьому різноманітті легкоатлетичної програми : бігу на коротких і середніх дистанціях, стрибках в довжину і висоту, бар'єрному бігу, стрибках із жердиною, спортивної ходьби, в метанні списа і диска, штовханні ядра та метанні молота. У цих змаганнях взяла участь команда ДЮСШ № 7 з Кривого Рогу, де вихованці школи вибороли велику кількість медалей. Золоті медалі завоювали:Даценко Алена , Даценко Анна,  Орлова, Кайсен, Міхалчан Вікторія, Деулін Євген. Срібні медалі завоювали: У легкоатлетичній естафеті 4 по 100м команда дівчат ДЮСШ № 7 зайняла ІІІ місце.