Юні футболісти з нашого міста здобули перемогу в Чемпіонаті області

13 червня в Дніпрі пройшов фінальний поєдинок за звання чемпіона області серед футболістів 2001 року народження. У вирішальній битві зустрілися місцевий «ДЮСШ-2» і криворізький «ДЮСШ-1-Кривбас-84». Впевнену перемогу з рахунком 0: 4 святкували наші земляки. Хлопці зі школи «Кривбас-84» продовжують славну історію спортивного символу Кривого Рогу. У сезоні 2016/17-го років команда «ДЮСШ-1-Кривбас-84» виступила в обласному чемпіонаті серед ровесників. Криворіжці грали в першій групі. Кривбасівцям не було рівних - за 12 матчів вони 10 разів перемагали своїх суперників. Як підсумок - перше місце і право зіграти у фінальній зустрічі з тріумфатором іншої групи. У сутичці за «золото» підопічні Олександра Любимова воювали з колективом «ДЮСШ-2» з Дніпра. Сам поєдинок пройшов в обласному центрі на оновленому стадіоні «Трудові резерви». З перших хвилин протистояння ініціативою заволоділи криворізькі футболісти. У дебюті зустрічі Олег Лукіянчук вивів криворіжців уперед, а перед перервою Юрій Гриценко подвоїв перевагу кривбасівців. Він же і забив третій гол за гостей, а жирну крапку в грі поставив Ілля Руднєв. 0: 4 - впевнений успіх колективу «ДЮСШ-1-Кривбас-84», який став чемпіоном Дніпропетровської області серед ровесників.