АМКР викупило вже кілька домоволодінь в селищі Жуківка за 450 тисяч грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило перші угоди з придбання домоволодінь в «селищі Жуківка» - вулиці Чистопольська і Лавреньова в Саксаганському районі м Кривий Ріг. Угоди купівлі-продажу здійснено відповідно до законодавства України в рамках раніше озвученої пропозиції компанії придбати тут кожне домоволодіння за ціною 450 тисяч гривень. Дана цінова пропозиція була дійсна до 31 травня 2017 р і нею успішно скористалося кілька сімей - власників домоволодінь в «селищі Жуківка». Всі документи оформлені, і власники вже отримали грошові кошти в повному обсязі. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» приймає на себе витрати, пов'язані з переселенням жителів усіх 32-ох будинків «селища Жуківка», розташованих в зоні можливого зсуву земної поверхні.

Підприємство підтвердило свій намір здійснити процес відселення жителів максимально відкрито і прозоро, щоб не допустити порушень законних прав громадян-власників будинків. Компанія продовжує роботу по відселенню мешканців з потенційно небезпечної зони і готова придбати кожне домоволодіння, розташоване на вулицях Лавреньова і Чистопольська, за ціною 430 тисяч гривень за умови укладення договору купівлі-продажу до 31 липня 2017 р

Плануючи подальшу видобуток корисних копалин в даному районі, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» строго дотримується права кожного власника житла та землі відповідно до українського законодавства. Компанія докладе всіх зусиль, щоб не допустити маніпуляції громадською думкою і провокацій в інтересах окремих зацікавлених сторін і закликає жителів «селища Жуківка» вести всі переговори виключно з офіційними представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

В новостях использованы материалы с сайтов:
http://krnews.ua, http://www.segodnya.ua, http://korrespondent.net, http://for-ua.com, http://www.ukr.net