Команда юних футболістів з нашого міста стала срібним призером обласного чемпіонату

Команда юних футболістів з нашого міста стала срібним призером обласного чемпіонату. Нещодавно в Дніпрі пройшов фінальний поєдинок серед дитячих колективів, в яких виступають хлопці віком 13-14 років. За перемогу боровся криворізький «ДЮСШ-1-Кривбас-2». У вирішальній битві наші земляки поступилися опоненту з Кам'янського 3: 1 і посіли друге місце в турнірі. Нагадаємо, це не перший успіх юних криворіжців в цьому сезоні. 13 червня в Дніпрі пройшов фінальний поєдинок за звання чемпіона області серед футболістів 2001 року народження. У вирішальній битві зустрілися місцевий «ДЮСШ-2» і криворізький «ДЮСШ-1-Кривбас-84». Впевнену перемогу з рахунком 0: 4 святкували наші земляки.