Троє велосипедистів з Кривого Рогу стали призерами Всеукраїнських перегонів ветеранів

Криворізькі велосипедисти в складі збірної області стали кращими на сьомих Всеукраїнських гонках ветеранів. Багатоденний  заїзд традиційно проходив в Білій Церкві і зібрав 97 учасників з усіх куточків України. Честь нашого регіону захищали вісім чоловік, у тому числі троє криворіжців: Юрій Скоробогатов, Роман Романів та Микола Дроник. Юрій Скоробогатов, брав участь в гонці у віковій категорії 70-74 роки. Спортсмен посів перше місце в парному заїзді і друге в індивідуальному. У віковій категорії 40-44 роки майже всі заїзди виграв кріворіжець Микола Дроник. Зокрема, в індивідуальному заліку у Миколи перше місце з рекордом траси і найкращим результатом серед усіх вікових груп. Роман Романів, який представляв вікову категорію 60-64 роки, став чемпіоном в парній гонці і завоював третє місце в індивідуальному заїзді на час. За сумою всіх етапів збірна Дніпропетровської області посіла перше місце і обігнала столичних спортсменів більш ніж на 600 очок.