Реабілітувалися: ФК «Гірник» вдома обіграв херсонський «Кристал»

4 жовтня пройшов перший матч 1/8 фіналу Кубка України з футболу серед аматорів. Криворізький «Гірник» приймав «Кристал» з Херсона. Матч закінчився вольовою перемогою господарів. На початку зустрічі «гірники» не реалізували кілька небезпечних моментів. Гості також загострювали гру біля воріт володарів поля, але забити в першому таймі командам не вдалося. Друга половина почалася шквалом атак наших земляків. Перемогу Гірник вирвав на останніх додаткових  хвилинах матчу. Голкіпер гостей помилився при передачі і цим скористалися Антон Литвин та Ігор Бука. Останній ефектно замкнув пас «дев'ятки» криворіжців - 3: 2.  Матч-відповідь відбудеться 11 жовтня в Херсоні.