Помилилися. Вчені NASA запропонували переписати теорію формування Місяця
6 февраля 2019

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/gorodfm.com.ua/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8
Помилилися. Вчені NASA запропонували переписати теорію формування Місяця

Нове дослідження NASA, що об’єднує експерименти і аналіз зразків, зібраних майже 50 років тому, надає докази того, що Місяць утворився з тих же матеріалів, що і Земля. Раніше було прийнято вважати, що Місяць — частина небесного тіла, яке зіткнулося з прото-Землею.
У своїй нещодавній статті вчений-планетолог Кевін Райтер в Космічному центрі імені Джонсона NASA в Х’юстоні, спростовує ідею про те, що Місяць утворився з матеріалу ударного тіла, стверджуючи, що Місяць сформувався з Землі. Вчений змоделював склад Місяця з урахуванням кількох контрольних факторів: його загального складу, дискових процесів після удару і формацію маленького металевого ядра Місяця. Він порівнював концентрації чотирнадцяти летючих сідерофільних елементів, знайдених в зразках Місяця, зі своїми розрахунковими значеннями і виявив сильну кореляцію з більшістю. Модель Місяця, утворену зі складу ударного тіла розміром з Марс, не дуже узгоджується з розрахунковими значеннями, що свідчить про те, що Місяць не було утворено з матеріалу ударного тіла.

Другие новости

23 апреля 2019
В Австралії знайшли затонулий корабель, який торпедою збили під час Другої світової війни...
23 апреля 2019
Україну накрила потужна магнітна буря...
23 апреля 2019
Екологічні активісти захопили в Лондоні Музей природознавства...