Стає економніше: з ініціативи Костянтина Павлова триває безкоштовна установка лічильників тепла для криворіжців
22 Січня 2019

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/gorodfm.com.ua/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8
Стає економніше: з ініціативи Костянтина Павлова триває безкоштовна установка лічильників тепла для криворіжців

У Кривому Розі триває установка безкоштовних лічильників тепла в багатоквартирні будинки. Депутати міськради підтримали ініціативу народного депутата Костянтина Павлова і виділили 15 млн гривень для установки вузлів обліку на 8, 16, і 32-х квартирні будинки, мешканці яких не мали можливість придбати і встановити лічильники самостійно. В умовах постійно зрослих Києвом тарифів – це реальна допомога людям.
Згідно з новою інвестиційною програмою, в 2019 році в будинках абонентів «Криворіжтепломережа» планують встановити ще майже 500 безкоштовних лічильників тепла. Переваги міської програми мешканці будинку ще не відчули сповна. Втім, вже приємно здивовані новими нарахуваннями за спожите тепло.
У минулому році в місті встановлено і взято на обслуговування 729 вузлів обліку теплоенергії. Значна частина з них – по міській інвестиційній програмі, яка реалізується з ініціативи Костянтина Павлова.

Інші новини

25 Червня 2020
Вчені довели, що з чорних дір можна добувати енергію...
25 Червня 2020
В Танзанії чоловікові заплатили понад 3 мільйони доларів за 15 кг дорогоцінних каменів...
25 Червня 2020
У Бельгії шукають людей, які гулятимуть по пляжу з альпаками...