Стає економніше: з ініціативи Костянтина Павлова триває безкоштовна установка лічильників тепла для криворіжців
22 Січня 2019

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/gorodfm.com.ua/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8
Стає економніше: з ініціативи Костянтина Павлова триває безкоштовна установка лічильників тепла для криворіжців

У Кривому Розі триває установка безкоштовних лічильників тепла в багатоквартирні будинки. Депутати міськради підтримали ініціативу народного депутата Костянтина Павлова і виділили 15 млн гривень для установки вузлів обліку на 8, 16, і 32-х квартирні будинки, мешканці яких не мали можливість придбати і встановити лічильники самостійно. В умовах постійно зрослих Києвом тарифів – це реальна допомога людям.
Згідно з новою інвестиційною програмою, в 2019 році в будинках абонентів «Криворіжтепломережа» планують встановити ще майже 500 безкоштовних лічильників тепла. Переваги міської програми мешканці будинку ще не відчули сповна. Втім, вже приємно здивовані новими нарахуваннями за спожите тепло.
У минулому році в місті встановлено і взято на обслуговування 729 вузлів обліку теплоенергії. Значна частина з них – по міській інвестиційній програмі, яка реалізується з ініціативи Костянтина Павлова.

Інші новини

22 Жовтня 2019
Вчені винайшли новий точний метод редагування ДНК...
22 Жовтня 2019
Імператор Японії офіційно оголосив про вступ на престол...
22 Жовтня 2019
На півночі Амазонки знайшли найгучнішу пташку на Землі...