Відомі результати Ігор Нескорених для криворізьких бійців
6 июля 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/gorodfm.com.ua/wp-content/themes/gorodfm/single-news.php on line 8
Відомі результати Ігор Нескорених для криворізьких бійців

Цьогоріч в Іграх нескорених, започаткованих британським принцом Гаррі, взяли участь і криворізькі бійці. Загалом наше місто представили 6 чоловік: Сергій Гордєєв, Ігор Павлов, Василь Стуженко, Костянтин Тарабар, Андрій Коваль та Ігор Бондаренко. Це ветерани 40-го батальйону «Кривбас», 93-ї ОМБр та діючий війковослужбовець 17-ї ОТБр. Команда з шести бійців із бойовими травмами показали на що здатні. Інвалід першої групи Василь Стуженко Стрільбою з лука виборов собі п’яте бронзове місце. Ігор Павлов,який втратив в зоні АТО руку, у веслуванні на тренажерах приніс третє місце. Сергій Гордєєв, маючи травму коліна, зміг привезти в рідне місто третє місце зі стрільби з лука.
Пауерліфтер Андрій Коваль вправлявся в режимі лежачи. Не зупинила навіть поранена рука. Військовий Ігор Бондаренко,маючи тяжке поранення посів почесне третє місце з плавання. Кривий Ріг може пишатися також бійцем Костянтином Тарабаром. Адже він виборов золоту медаль у дисципліні «Атлетика ядро». Герої не підкорюються. Це скаже кожен із них. Нагадаємо, Цьогоріч ігри Нескорених відбудуться в Сіднеї 20-27 жовтня. Вони будуть уже четвертими. Планується, що участь візьмуть 19 збірних.

Другие новости

22 марта 2019
Ще одна популярна серед туристів країна скасувала візи для українців...
22 марта 2019
У Британському музеї розкрили таємницю картини Едварда Мунка "Крик"...
22 марта 2019
NASA відкрили зірку, яка мчить через Всесвіт зі швидкістю 4 мільйони кілометрів на годину...